Bauška

Čekámě očkování tetanu a chtěla bych se dozvědět,zda bolí vpich,jako u jiných očkování nebo je to horší?

Čekámě očkování tetanu a chtěla bych se dozvědět,zda bolí vpich,vím,že potom bolí celá ruka a někdo má ještě mnohem silnější vedlejší účinky.Prosím o rychlou odpověd.

Nejlepší odpověď
Drap

je to stejné, jako jiná očkování

Další odpovědi
anonym

nebolí, aspoň mne, ale mne přeočkovávali do zadku
jinak na tetan jsou 3 injekce po asi 14 dnech nebo 3 nedělích, teď nevím přesně

Pájo

Zakladem je, co nejvíce uvolnit sval na celou dobu vpichu a vpravení očkovací látky. Soustřeď se jen na to, o zbytek se už postará zkušená sestra nebo doktorka.