Katie

Čekám čtyřčata a přesto mam velká prsa a jsem v 7. měsíci, je to divné.

Nejlepší odpověď
hanulka11

vždyť ty je máš přece veliký i bez těhotenství, tak co se divíš … a budeš mít ještě větší

myslím, že je to další pokračování tvého románu…

Další odpovědi
arygnoc

zase umělé oplodnění?

jsem skeptik, lidi, není nad klasiku!

a ty kozy: normální (to jsou hormony), že rostou.

Pro pány: nebudeme jednou zbyteční? Podívejte se kolem – to není možné, kolik žen ja těhotných díky inseminaci.

Pro dámy: promiňte, ale Vaše touha po potomstvu uskutečněná díky inseminaci je zvrhlá. Co se nemá narodit, se nemá narodit (a když je to vina partnera, tak si najděte jiného, příroda je moudrá).

Pro všechny: jsem cynik.
A obávám se, že i člověk, který vidí budoucnost lidstva černě, když se neumíme množit „normálně“.

Ale co se děje s lidským rozmnožovaním, nechápu. Já splodil děti normálně, a bylo to příjemnější.
A div se světe, mým rodičům se to taky povedlo normálně, jejich rodičům taky.

tuCZek

přesto? to je snad samozřejmé. Budeš živit 4 děti.
Nechápu co je na tom divného.
No jestli jsi před těhotenstvím měla pod tričkem jen rozšlápnuté antiperle tak se nedivím :)
Každopádně gratuluju k požehnanému přírustku. Kdy se maj vyklubat? Nějaký termín?
A víš co to bude?