Drap

Čekalo vás někdy po návratu domů nějaké nečekané překvapení ?

http://letecka­posta.cz/465532628
Doplňuji:
Zkrátka, nikdy nevíme co můžeme od života čekat… a že si s námi někdy pěkně pohraje.

Nejlepší odpověď
HelpMine

:DDD my jsme po navratu z dovolene meli dum plnej zab

Další odpovědi
veruska

Ha,ha.Co dodat?

Amie

Ale alespoň přiše i s růží a nevletěl rovno na ní. Je vidět, že se snaží alespoń ženu potěšit :).

štamgast

Tak to mě pobavilo! Hlavně jak mu ten hrníček „náhodně“ zakryl přirození…

briketka10

jůůů no teda chudák :o)

jannina

Ani nemusím se navrátit domů.Stačí jen špatně zmačnout tlačítko u mob.tel,a poslouchat jaký je přítel elegán při tajné zhcůzce s jinou paní či slečnou.