slad08

Čekali jste že se něco stane 21.12. 2012?

Věřili jste na případný „konec“ světa, přílet mimozemské civilizace. Nebo jste v nic nevěřili a nechávali tomu volný průběh.
Zajímá mě váš názor na tento datum.
Děkuji

Nejlepší odpověď
Drap

Věři jsem na konec světa. Udělal jsem si několik půjček. Peníze prohýřil a utratil za světské starosti a teď nevím, z čeho to budu splácet.

Další odpovědi
panxnotdead

Ne, zas tak špatně na tom nejsem, abych na to věřil.

anonym

Nikdy jsem na žádný konec světa nevěřil, takže ani tomuto datu jsem nepřikládal žádný význam.Spíše věřím na konec světa, ale zničením lidí, což znamená, že někdo rozpoutá 3. světovou válku.A v této chvíli (myslím tím budoucnost) bych věřil, že to budou islamisté a teroristé.

anonym

Věřil jsem že jsem někdo tuto otázku položí, a koukám že se to splnilo. Tak že věřím v den 21.12.2012 =D

huxa

no, včera mi došli stříbrné náboje do AK-47 (20.12. jsem se na to ptal, někdo to zmazal), celkově asi za 20'000Kč, den předtím jsem pomohl 20 lidem někoho znásilnit, naštěstí to byly jen slovní rady, takže budu mít podmínku. Stavěl jsem si bunkr s půl metr silnými benovými zdmi, což mě také na pár desítek tisíc vyšlo, nevím, co budu dělat :( asi se někde objesím a bude to můj konec světa dle toho přísloví, které tu už bylo zmíněno

quentos

na konec světa ani kolaps systémů určitě ne, ale raději jsem se držel doma a využíval toho, že v pátek tradičně u nás v práci chcíp pes. Měl ten den být přece jen nepříznivý z energetického hlediska, tož jsem radši zůstal v bezpečí.

kapka

Názor na toto datum – že je kolem toho aspoň zábava. Nejdřív jak to každej řešil, co bude, jak to bude, někdo vážně, někdo vtipně. Pak v den D, jak si lidi pořád psali „žiješ?“ 😁. A teď se ještě nějakou dobu budou ve zprávách objevovat články, jak recesisti někde na poli nechali létající talíř apod. A nový záhadný videa jsou a ještě budou. Sranda musí bejt.
Mně se teda na dnešek o „konci světa“ zdálo, fakt, takže já jsem si svůj vlastní prožila. Podle hesla – jakej si konec světa uděláš, takovej ho máš. 😁
Jela jsem autobusem a najednou byla úplná tma. Najednou před náma na cestě byli nějací lidé, seděli tam, protože nic neviděli, tak nemohli jít dál. My je z toho autobusu viděli, to je zajímavý, ale oni nás ne. Přijeli jsme až k nim, možná nás teda ani neslyšeli, furt seděli a bylo vidět, že o nás nevědí. Až když jsme byli úplně u nich, tak nás zaregistrovali a pak jsem se probudila. 🙂 Blbej sen, co? Dobře mi tak, nemám číst hoaxy o naprostý tmě a selhání energií při konci světa. 🙂

honza19hk

ne,nesmíš věřit všemu co slyšíš, akor takové hlouposti.

pizlicka

ano,cekala jsem do 22h prijdu do vecera,az mi pán zavola,at prijdu do palenice palit slivovici.bděla jsem u kotle do jedny do rana,a misto konce,svete div se,jsem poprve nasbirala a palila slivovici.ja abstinent.tak ted koukam na krasnych 23litříku:-)takze pro me né konec,ale zacatek.

terry

Čekala jsem běžný den.