Čeká nás strašení, kdy na alkoholu bude nápis: Pití ničí mozkové buňky a na prezervativu: Sex bez ochrany = těhotenství?

Když už je to u cigaret, tak proč to zatím není i jinde? Ne že bych si to přál. Jen mi to přijde zajímavé.
U cigaret to je jen díky obrovskému nátlaku zdravotních organizací a pojišťoven?

Odpovědi
Dochy

„Ministerstvo zdravotnictví Kuby varuje: Kdo nekouří, je v.l“
[Mládek – Čundrcountryshow?]

dubraro

Je to docela možné a stejně jako u cigaret by to bylo nesmyslné a kontraproduktivní.