Avatar uživatele
poa.li

Čeho si na sobě vážíte? Čeho naopak? Díky..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? led, annas, rynek878, Terryle, Meropa před 4869 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dudu

Paradoxně si považuji toho, že naše nejstarší vnučka odmítá se mnou chodit na prokázky po našem maloměstě. Vadí jí skutečnost, že namísto toho abychom si povídali a měli čas pro sebe, každou chvíli potkávám známé – většinou svoje bývalé klinty s nimiž se zdravím, a kteří třeba jen poděkují za předchozí pomoc, resp. žádají konsultace a další rady ze světa financí.

Naopak mám komplex z toho, že mi chybí vůle přestat po více, než čtyřiceti létech kouřit.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Terryle

Vážím si na sobě toho, že si sama sebe vážím a dokážu se mít ráda. To je předpoklad k tomu vážit si kohokoli jinýho a mít rád kohokoli jinýho.
A jsem vděčná za to, že umím psát, přemýšlet, trošku fotit a mít radost z maličkostí. Jo a taky za svůj pud sebezáchovy – mám vnitřní alarm, kterej mi neomylně řekne, kdy začít makat, abych neměla problém. Takže se do té doby můžu radostně flákat.
Nevážím si svý nedůslednosti, nerozhodnosti a lenosti. Ale i ony ke mně patří a sebe si vážím – neznamená to teda, že si svým způsobem vážím i jich?

Díky za otázku, poa-li. Zase jsem se nad sebou zamyslela. Jste skvělej průvodce po sebepoznávání.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kropitko

Vážím si toho, že jsem jaká jsem,,,,

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

otázka 1 – zvedavosť
otázka 2 – zvedavosť

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek