ven.cik

Čeho se vyvarovat-Silový čtyřboj

Zítra se zůčastním silového čtyřboje na naší škole, chtěl bych ještě pochytat nějaký rady tipy jak se dobře připravit, jak co nejefektivněji cviky dělat a vydat ze sebe maximum. Cviky-1.Bench-75% vlastní váhy-to mám celkem zmáklí…2.trojskok-ten mi dělá největší problémy, nemám moc dlouhé nohy a nikdy sem ho moc neskákal, takže nemám vypilovanou nějakou techniku…3.shyby-jak je nejlépe dělat aby ste se hned po pátym nevysílili…4.vznosy-tenhle rok sem je dělal poprvé párkrát, nemám na to ještě moc dobrou techniku, takže s tím bych taky potřeboval poradit…a co dělat nejlépe po ránu, ráno se ještě vážíme, takže musim udržet váhu jakou mám abych nemusel zvedat víc, takže po ránu asi moc nejíst nepít ne ? Budu rád za všechny rady…;)
Doplňuji:
Nikdo nic ? :D Já myslel že je tady víc sportovců :D

Odpovědi
Richie

MY to taky děli na střední, ale nikdy sem žádnej extra silák nebyl, natož abych chodil do posilovny účelově. Už ani nevím kolik sem dělal bodů, ale vznosy sou pěkný svinstvo. Trojskok byl fajn, na ten sílu nepotřebuješ, tam hlavně užiješ dynamiku. Hlavně se před i po dobře protáhni aby si pak další den mohl chodit 😁