Dzejkob

Čeho se ve svém životě bojíte nejvíc?

(více netřeba)

Nejlepší odpověď
dudu

Manželku i mne nejvíce straší případná nemohoucnost v pozdním stáří.

Poznámka pro Miroslava:
se sexem v pozdním věku se netrapte., řada mých starších přátel říká, že ho mají kdy se jim zachce. Pak podotknou, že třeba letos se jim ještě nechtělo.

Další odpovědi
Miroslavst

http://www.top­zena.cz/articles/i­mages_icons/2_ad­min/510.jpg

BEAES

Nejvíce se bojím srážky s blbcem.

Jahoda

Smrti. A nejen mé, i blízkých.

P.S.: Tato otázka patří do kategorie „Účesy“??

ten který je

Bojím se že třeba v 80 letech nebudu mít peníze na důležité léky.:-D
http://img.na­dapenny.com/t20/103­65/nadap110126858­600237.jpg

hanulka11

nemoci a nemohoucnosti

anonym

Že budu plešatá!

dagry

I já se budu asi opakovat. Tak jako většina, i já se bojím smrti, bolesti, nemohoucnosti a války.

anonym

Nebo spíše čeho se nebojíte. Každý člen lidstva nese určitou starost. Třeba o blízké, nebo bezpečí, víra, peníze, cokoliv. Může to být strach pomíjivý strach, obavy ze sociálního inženýrství, ničím nepodložený strach ale snad důvod proč tu ještě lidé jsou je strach o vlastní život. Proto je potřeba se zastavit, říct si dost a zapálit si. Podívat se na sebe a říct si…
http://www.pta­koviny.biz/obrm/SF24211x­.jpg

ještě nevypadám špatně ale musím zajít ke kadeřnici:-D

mako

nejvíc se bojím,že bych mohla zůstat sama.

poa.li

Bojím se některých neprojevených stránek ve mě. Čeho všeho bycj byl schopen… Nevím. Bojím se bolesti. Lídské hlouposti. Nebojím se divokých zvířat, psů… Účes mám bezvadný – toho se nebojím..

ReHu

Sobeckosti, toho, že budu jednou závislá, bolesti v jakékoli podobě, …