Rokio

Čeho nejhoršího se můžeme v práci dopustit?

Nejhorší věc, kterou můžeme způsobit v práci

Nejlepší odpověď
anonym

způsobení smrtelného úrazu. jinak pro mě je i ta největší maličkost hrozná. asi je to věkem, ale přijít do práce pozdě, vůbec (bez omluvy), pod vlivem drog a alkoholu, to mi nic neříká a přitom to vidím denně

Další odpovědi
redy

Nedělat 🙂

Kelt

Nedodržováním předpisů můžeme způsobit hmotnou škodu, nebo způsobit úraz, který může vést k trvalé pracovní neschopnosti nebo i k úmrtí. Nevím, co může být horšího a nevím, co máte jiného na mysli.

anonym

Že děláte za podprůměrný plat!

klumprt

Zapálím továrnu tak, aby všichni uhořeli zaživa.