henkl2009

čeho jste se v životě zalekli nejvíc?

Odpovědi
dudu

Zcela neočekávané smrti svých nejbližších a to již tříkrát /bratr a strýc zemřeli na těžký infarkt, otec spáchal sebevraždu/.

arygnoc

fuj, to se mi stává každé rano (no ja vstávám spiš v poledne) při pohledu do zrcadla.

ten který je

Sovětských vojáků kteří mířili samopalem na mé rodiče v r.1968,události 11 září v New Yorku.

coco

Kolegů v práci,kteří se tváří,že jsou nejlepší a snaží se být milí a přitom to jsou nebezpeční blbci.