Velbloud

CCleaner – pro pokročilé -jaké možnosti z části „pokročilé“ mohu bez obav zaškrtnou a vyčistit?

V populárním programu Ccleaner, sekce Čistič je sekce Pokročilé, která při defaultním nastavení zůstává neproškrtaná. Jaké možnosti z části „pokročilé“ mohu bez obav zaškrtnou a vyčistit?

Nejlepší odpověď
led

Ak si zaškrtnete zálohovanie, tak môžte všetky

Další odpovědi
panenka

Já mám v sekci pokročilé zaškrtnuto

  • vymazat jenom soubory ve Windows Temp adresářích starší než 24 hodin a
  • Zobrazovat zprávu o zálohování registru