lexx

ccleaner – jak nastavit

Na doporučení známého jsem si nainstaloval tento čistič HDD a odstranění nepotřebných souborů z disku které jinak zabírají místo. Problém je ten že při každém restartu počítače se program aktivuje což trvá několik minut a to nechci. Jak ho to odnaučit a spouštět jenom sem-tam a ručně ?
Doplňuji:
OK, funguje to. dá se přepnout i jazyková verze na češtinu tak že v poho. Dík.

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Dáš Možnosti, pak nastavení a odškrtneš Spustit Ccleaner při zapnutí počítače
Doplňuji:
Pokud se čeština nezapne automaticky (děje se to na PC o velkých výrobců, že nainstalují anglické Windows a pak to doplňkem od MS jen počeští, ale nastavení jazykové verze zůstane nezměněno)

CCleaner > Možnosti > Nastavení > Jazyk