CCleaner- čištění registrů

Při čištění tímto programem se vytváří záloha regisrtů.Zajímalo by mne jak se projeví chyba kdyby Cleaner nechtěně něco smáznul a jak se použije ta záloha nebo kam se vkládá co vytvořil Cleaner před čištěním regisrů

Nejlepší odpověď
led

Pri vytváraní zálohy registrov vám program ponúkne miesto uloženia.
Pri oprave – vrátení zálohovaných registrov – v Sekcii Tools – kliknete na System Restore – určíte, ktorú zo záloh použijete (podľa dátumu uloženia) a potvrdením sa vrátia pôvodné registre naspäť

Další odpovědi
mosoj

Záleží co by Cleaner smáznul a neměl. Něco by holt přestalo korektně pracovat nebo nepracovalo vůbec. Pokud by se tak stalo záhy po čištění bylo by pravděpodobné, že je to Od Cleaneru. Obnovení tak jak píše Led.
Je tam někde tlačítko obnovit do původního stavu. Ještě jsem to nikdy nepoužíval a zálohy nedělám. Je to ale můj risk.