MacBack

Čaute, poradíte mi nějaký dobrý program na natáčení bez lagů?

Skoušel jsem SMRecorder, sice se mi při natáčení tolik nelagovala hra, ale výsledné video se hodně sekalo.
Výkon:
procesor Intel Celeron M 370, 1,5 GHz, 1 MB L2 cache
čipová sada VIA PN800
grafika VIA/S3 UniChrome Pro, 64 až 128 MB sdílené paměti
HDD (velikost, výrobce, model, rychlost, vyrovnávací paměť, rozhraní) 60 GB, Toshiba, MK6034GAX, 5 400 ot./min, 8 MB, PATA
baterie 11,1 V, 4 000 mAh (44 Wh)
hmotnost [kg] 2,2
rozměry (v × š × h) [mm] 24–33 × 333 × 243
LAN 100 Mb/s, VIA
Wi-Fi Intel 2200BG 802.11b/g
Bluetooth ne
infračervený port/modem ne/ano
HDD [GB] 60
paměť [MB]/volný slot 512/1
displej 14,1", WXGA, Glare Type
videovýstupy D-Sub/DVI/S-Video ano/ne/ne
CD/DVD Philips, SDVD8441, DVD±R/RW DL
audio – kodek Realtek ALC655 + VIA
audio – zařízení sluchátkový, mikrofon, S/PDIF, linkový vstup/výstup
polohovací zařízení touchpad, 2 tlačítka
ostatní rozhraní 3× USB, 1× RJ-11, 1× RJ-45, 1× PC Card 2
čtečka karet MS/MS-Pro/MMC/SD
operační systém Windows XP Home Více na: http://www.zi­ve.cz/clanky/vas-prvni-notebook-velky-test-deviti-notebooku-do-22-000-kc/fujitsu-siemens-amilo-li-1720-toshiba-satellite-l100-119-umax-visionbook-2400wxc/sc-3-a-132369-ch-50251/default­.aspx#utm_medi­um=selfpromo&ut­m_source=zive&ut­m_campaign=co­pylink

Odpovědi
badisko

http://www.ban­dicam.com/

Bandicam je vysoce kvalitní program na nahrávaní her, zachycování videa, obrázků a všeho, co se děje na obrazovce vašeho monitoru. Můžete nahrávat například v těchto hrách a programech: Minecraft, WOW, MapleStory, iTunes, YouTube, PowerPoint, Excel, Firefox, HDTV, Skype, Java/Flash hry nebo živé streamované vysílání.

Důležité funkce:

nahrávání DirectX/OpenGL,
zachycení obrázku (BMP, PNG, JPG),
podpora MPEG-1, Xvid, MJPEG, MP2, PCM,
možnost zobrazení kontroly FPS (snímků za sekundu).

Přednosti programu Bandicam:

díky kompresi jsou nahrané soubory mnohem menší než vytváří konkurenční programy,
možnost nahrávat více než 24 hodin bez přerušení,
nahrávání videa v rozlišení až 2560×1600,
umístění videa na YouTube bez konverze (720p/1080p),
maximální velikost souboru je neomezená.

http://www.techsmit­h.com/jing.html

Jing Uživatelsky vstřícný a moderní program pro zachytávání obrazovky, nabízející řadu velice příjemných vlastností.

Vlastnosti programu:

Zachytávání obrazovky do obrazových či video formátů
Úprava vytvářených screenshotů – přidání textu, rámečků, navigačních prvků atd.
Vytvářené video uloženo ve formátu SWF (Macromedia Flash Format File) – např. tvorba tutoriálů a jednoduché umístění na internet
Klávesové zkratky
Provázanost s internetovým sdílením obrázků (následné jednoduché poslání URL odkazu)
A mnoho dalšího

Text kopirovan ze ⇒ stahuj.cz

Melkor

ahoj, je to starý počítač takže není divu, že se ti to seká… doporučuji vyzkoušet FRAPS a uvidíš jak to dopadne.

anonym

S takovou sestavou a s Celerem?! Dyť to je kancelářskej stroj! Vyhoď to celý, nemá to význam. To nikdy nebude chodit.

LuK4S3k CZ

Na tomto nemá cenu natáčet.