magicm18

Čauky,ahojky,jak jste stravili silvestra 2010?

Ja to reknu ,asi tak ,:tak zas jeden rok z zivota jsme stravili no,a ceka nas dalsi!Doufam,ze i lepsi.

Odpovědi
Jahoda

Jóóó, super. Měli jsem krásný ohňostroj, dobré jídlo a pití, nad hlavou nám lětěly balónky štěstí, které svítily dlouho a letěly daleko, odpovídala a psala jsem otázky zde na Odpovědích,… Prostě paráda :))
Doplňuji:
Jo, a manžel mě nakonec přemluvil a zatancovali jsme si tady v obýváku u písniček, které hráli na Nově.. :D

anonym

taky jsem prožila silvestr pěkně a hlavně v dobré náladě,oslava byla s rodinou a samozřejmě ukončení ohnostrojem bez úrazu,a příští rok snad bude pořád jen dobře

Ella

no krásně – program byl skvělej, lidí všude plno, alkohol tekl proudem… jediná chybička byla, že já ten alkohol nosila a obsluhovala ostatní… ale na první pracovní Silvestr to bylo dobré =)