Filipeeww

Čau, nevíte jak přeinstaluju windows VISTU na windows Xp ?

Nějak nám to nejde přeinstalovat VISTA je home premium a nevíme jak je přeistalovat na Xp ? Jinak Díky moc za radu ;)

Odpovědi
beer

Něco jsem ti vyhledal, snad pomůže:
http://blog.lu­pa.cz/beneta/jak-jsem-provedl-downgrade-z-windows-vista-na-windows-xp/

Earl Sin

VISTY i XP jsou dva různé OS.
Cesta je tedy: formát disku a nová instalace XP pomocí originál CD.

Proč ale někdo přechází v dnešní době na XP je mi záhadou… Spíše doporučuji W7

arygnoc

nejde.
Ako povedal Earl.

Nabootovať z inštalačného CD a spustiť inštaláciu.
Doporučujem predtým si zohnať ovládače (drivers) pre počítač, pretože to čo bežalo pod Wistou nemusí bežať pod XP (ako mne napr. na NB nejde modrý zub).

Filipeeww

Beer : Díky za pomoc funguje to !

Earl Sin : Já mam taky na netbooku Windows 7 ale stejcovi tam chce Xp a Win 7 nemáme !