Dudu855456

Čau.Nainstalovala jsem si před rokem omylem program Run anti-porn.Bohužel nevím jak ho mám odinstalovat?

Čau.Nainstalovala jsem si před rokem omylem program Run anti-porn.Jak ho mám odinstalovat?Zkou­šela jsem ovládací panely a odinstalovat programy,ale nejde to.Jak to mám odinstalovat?Docela mi už totiž ten program leze na nervy!Protože,se mi tam pořád ukazuje:Že nesmím na tu a tu stránku, a nebo hru.Přitom to jsou ůplně normální stránky!Např.si­moradna.cz nebo čivava blog.A nebo prostě a jednoduše google!Ale,prostě to musím vždycky dát na adult mód..Jak ho mám odinstalovat?Tento program mi spíš přijde totiž spíš jak nějaký spam nebo kažení internetu než ochrana dětí!Vždyť s tím nesmím pomalu ani prostě na celý internet ani na the sims 3!Ani si zahrát počítačové hry jako např.spider solitaire!Pro­sím,jak to mám odinstalovat?Děkuji předem!

Nejlepší odpověď
Braník

zkus to přes
Revo Uninstaller ,program je určen k úplnému a dokonalému odinstalování programů, včetně všech záznamů v registrech

http://www.slu­necnice.cz/sw/re­vo-uninstaller/

Další odpovědi
Fantom Nasty

Jdi do přidat nebo odebrat programy(kdyby jsi ho neměla na ploše,tak napiš do startu Přidat nebo odebrat programy),až budeš v přidat nebo odebrat programy tak už jen vyber ten program,který chceš odinstaliovat,klin­ki na něj pravím tl.myši a Potvrď odinstalovat.a máš ho odinstalovaní!

anonym

Pravdepodobne ho bude treba napred deaktivovať.
Pozrite, či sa spúšťa po štarte a ak áno, tak to zrušte (napr pomocou programu CCleaner).
Prípadne ho zrušte v správcovi úloh (Ctrl+Alt+Del) a potom klasicky odinštalovať.

PS:
Vy máte niečo proti pornu?