jaja1999

Čau kde mám najít koně?

kde se mám naučit jezdit na koních bydlím u mor.krumlov co je nejblíš kde se to mohu naučit???PORAD­TE PROSÍM

Nejlepší odpověď
kropitko

Jezdecký Klub MK, Zd.Nejedlého 1176
Tel. 608 384 083

Zdroj: http://www.mek­smk.cz/spolky-a-sdruzeni/os-1010/p1=1061

Další odpovědi
anonym

nejlepší by bylo najít si na internetu jízdárny poblíž vašeho bydliště,zavolat tam
http://maps.go­ogle.cz/maps/pla­ce?hl=cs&prmd=iv­nscm&resnum=1&um=1&i­e=UTF-8&q=j%C3%ADzd%C3%A1rna+­v+%C4%8Desk%C3%A9m+krum­lov%C4%9B&fb=1&gl=cz&hq=­j%C3%ADzd%C3%A1rna&­hnear=%C4%8Ces­k%C3%BD+Krumlov&cid=1429­0513403801315414

kablik

vím ze skušenosti, musíš chodit někam do jezdeckýho oddílu, tam budeš zadarmo uklízet, pečovat o koně aspon dva nebo tři roky, přitom se důkladně seznámíš stěmito krásnými zvířaty a pak teprve můžeš pomýšlet na mějaké ježdění, nebo je tu možnost že máš bohatýho papínka, ten ti prostě koupí koně a ty si s ním můžeš dělat co chceš, tak si vyber…

anonym

byla jsem upozorněna že jsem vám dala odkaz na restauraci,omlouvám se za špatný odkaz