TheValid

Čau, je tato grafika vhodná na základovku MSI MS 7309? Díky

http://www.al­za.cz/sapphire-hd-6870-d226023.htm#foto
Doplňuji:
Když tak mam processor- AMD athlon 64 2× Dual core 4400+ 2,31GHz

Nejlepší odpověď
Reuef

do desky ji das…akorat nezapomen ze budes potrebovat lepsi zdroj obycejnej 300W typu EuroCase ti to neutahne

Další odpovědi
emba5

Lepší by bylo napsat ještě i zdroj a procesor se starým procesorem bude tato grafika nevyužitá.Máte desku AM+ a v desce vám pojedou i procesory AMD PHENOM 2 zdroj je potřeba značkový od 400W do 500W Ale eurocese,LC,E­volve,Redstar apod značky ani kdyby mněli třeba 700W
Doplňuji:
Bohužel ten procesor je na dnešní dobu už hodně pomalý k tak výkonné grafice a nepomůže ani nataktovat.Do vaši desky jde třebeba AMD PHENOM X4 840 ZA ASI 2300Kč se spotředou 95W