DandrdaMan

čau jde z počítače stáhnout hru do tabletu goclever tab r75 a jak je muzu stahnout dekuji za odpovedi

Doplňuji:
čau jde z počítače stáhnout hru do tabletu goclever tab r75 a jak je muzu stahnout(kdyz nemam ucet na google play) dekuji za odpovedi

Odpovědi
anonym

Pokud je tam andorid, tak nejlépe uděláte když zamíříte do Google Play.

Bedy

Mate-li ucet na Google play, tak ji muzete stahnout z Google play. A je jedno, jestli rovnou z tabletu a nebo do pocitace.
Jinaki rada aplikaci se da stahnout i treba z uloz.to, apod. – ma to priponu .apk
Jen pozor na viry a pozorne se divejte pri instalaci aplikace, co zada za povoleni. Pokud bude chtit lezt do soukromych veci, radsi bych to neinstaloval a projel recenze o ty aplikacii, co jsou po netu…