Diplivypli16

Cau,co se stane když smícháte slivovici s třešňovicí?nebo slivovici s jakoukoli jinou domácí?může se to potom pít?dekuji

Nejlepší odpověď
anonym

Můžeš, proč by ne? Můžeš tomu říkat třeba obstler( něm. Obst-ovoce).
V Rakousku a Bavorsku pálí rovnou různé ovoce dohromady a výsledek vůbec není špatný a každá hospůdka má „svou“ specifickou pálenku.
Doplňuji:
Víš jaký je rozdíl mezi ženou a slivovicí? Žádný! Prý čím starší, tím větší opice! :))

Další odpovědi
badisko

Urcite… ale podaval bych to velice podchlazene ..vysledna chut nemusi byt nic moc ..btw …nazdravi taky si skocim dat panaka ..

anonym

Proč ne? Hody hody doprovody … nalej ! 🙂

jirkajirka

Každý destilát má svou specifickou chuť po ovoci ze kterého byl vyroben.Smíchat můžete ale už budete mít směsku vhodnou tak pro podnapilé kteří už chutě mají potlačené,nebo pro člověka který destilátům nerozumí.

Nerevarin

Proč ne, maximálně bude nablito no:)

Diplivypli16

Děkuji :D jen snad nam z toho nebude špatně :D ..tk přijd :DD