martinecek20

Častý průjem-divné :(

Dobrý den byl jsem na táboře a vařily tam docela jídla nic moc tábor byl bez elektřiny a všech dnešních vymožeností za 2 týdny jsem se z tábora vrátil domů ale asi po 5 dnech jsem měl průjem,myslel jsem si že to přestane ale od toho dne chodím na záchod kvuli průjmu (a to nepřeháním) min. 15× zabírá mi na to uhlí (lék) ale zrovna ten den jsem měl jet vlakem na moravu (z středočeského kraje) vše v pohodě uhlí (lék) zabralo ale ted na moravě mi je od tedka zase špatně mám malé křeče a co 1 hodinu chodím na záchod nevíte jak se toho zbavit ? Nerad by jsem byl na prázdninách s babičkou pořád doma :(
Kam jezdíte o prázdniny ?

Nejlepší odpověď
Drap

Nikam doma u odpovedi.cz :d

Tvá otázka je přinejmenším zvláštní. Máš problémy s průjmem nebo chceš vědět kam kdo pojede.?
1, Průjem určitě nebude mít souvislost s táborem po tak dlouhé době.
2, Kam jeszdím o prázdninách ti nemohu sdělit, protože tomu neodpovídá ani jedna možnost a jinou možnost jsi do ankety nepřidal

Další odpovědi
natybubu

K moři