Nikkol

Často se v hokeji stává, že při vhazování (buly) vykážou hráče a musí místo něj rozehrávat jiný.

Proč?

Nejlepší odpověď
AndreiRanger

Vykopnutí puku – místo odehrání holí, špatné postavení rozehrávajícího či spoluhráčů, předčasné vjetí do kruhu pro vhazová od spoluhráčů.

Je jen jeden opravný pokus pro každý tým, pokud dojde 2× k chybě jednoho týmu, dostává tým 2min za zdržování hry…

Další odpovědi
dj.david1234

Většinou proto, protože hráč získá puk zakázaným způsobem, například nesmí získat puk s bruslí :)

papson

Jen doplnění: Ano, co napsal Andrei platí. Při prvním porušení je vykázán hráč z buly a jde tam jeho spoluhráč. Při opětovným porušení by tým měl dostat 2 minuty za zdržování, ale jak mi potvrdili 2 rozhodčí, v praxi se nad tím většinou už přivře oko a 2. vhazování platí…