eradaur

Často se mně přehřívá notebook a klekne

http://www.al­za.cz/chlazeni/pro-notebooky/18848622­.htm?kampan=ad­words&gclid=CN- nabídka je četná, ale lze vybrat nejúčinnější…bez ohledu na cenu? Poraďte prosím a děkuji !

Nejlepší odpověď
Hlada

Než začnete utrácet peníze za chladicí podložky, zjistěte příčinu přehřívání. Žádný notebook není konstruovaný tak, aby se bez podložky přehříval. Rozeberte ho, vyčistěte, zkontrolujte ventilátor, průduchy, jestli se přehřívá procesor, naneste novou teplovodivou pastu. Podívejte se do BIOSu na možnosti nastavení otáček ventilátoru a teploty CPU.

Další odpovědi
elektrikář

Záleží také kde jej máte umístěný nemněl by být na místě kam dopadá sluneční světlo.Na textilním podkladě,vyluxovat větrací mřížky zkontrolovat ventilátory. To bych pro všechny případy nechal na servisu.Mají víc zkušeností.

kudm05s

Také záleží na stáří notebooku a některé značky trpí přehříváním více, doporučuji odborný servis, v domácích podmínkách bez manuálu ten notebook pak nemusíte složit jak má být.