Často se mi stane, že místo stránky, kterou chci otevřít mi naskočí takovýto obrázek, jak tomu zabránit?

http://img.na­dapenny.com/t20/112­72/nadap142837539­450237.jpg

párkrát kliknu na zkusit znovu a poté už vše jde, jak má…

Nejlepší odpověď
Pájo

Dělá mi to při špatném připojení přes USB modem (od Vodafonu).
Takže je to asi krátkodobým výpadkem signálu.

Další odpovědi
anonym

to je jednoduché, kontaktuj svého poskytovatele internetového připojení, zjevně je nespolehlivé. Nebo ještě lépe ho vyměň za jiného protože jakmile dokáže dodat nespolehlivou službu pak už obvykle ani urgence nepomohou.