lukas.zmizik

Casto nosim tezky bagl a citim z nej prohnutou pater. Jaka je nejvhodnejsi metoda narovnani?

http://www.pla­ymaker.sk/sub/pla­ymaker.sk/ima­ges/shop-active-images/Outdoor/ba­tohy/batoh_trek­sport_tatran_q_3­.jpg

Nejlepší odpověď
venkovan

Latí přes záda. Když to nepomůže, tak zajít na fyzoterapii aby naučili protahovací a posilující cvičení.
Není ani tak problém v tom batohu jako v pevnosti všech svalů v těle. Některé jsou ochablé, jiné zas přetěžované apod. A to chce pravidelné ale speciální cvičení. A to co mne učili, tak jsou zpravidla velmi jednoduché protahovací cviky.
Ještě je možnost z batohu vyndat ten soudek (štěně) piva, 10 kg klobás a stejně tak chleba.

Další odpovědi
briketka10

mít správnou matraci na spaní, cvičit, zajít na masáže..