pusinka50

Často mi unikne diskuze u nějaké zajímavé otázky, protože tu otázku zapomenu sledovat. Lze upozornění posílat na meil?

Nestačím se kolikrát divit, co všechno jste stihli proklásobit v diskuzi u nějaké otázky. 🙂 To, když sedíte u „odpovědí“, tak se stále k otázkám vracíte a otevíráte je, abyste sledovali případnou diskuzi?
Nebo na to existuje nějaké upozornění? Nebo jak to děláte, že vám diskuze k nějaké otázce neunikne?

Nejlepší odpověď
anonym

Jdi do karty „Můj profil“ – nastavení, zde můžeš nastavit klíčová slova nebo kategorii, taky je tam karta E-MAIL, kde si zafajfkuješ potřebné, to ti bude chodit mailem, pokud jej máš povolen. to se táká doplnění otázek, odpovědí i debat.

Další odpovědi
redy

Já se vracím k otázkám kde sem odpověděla, nebo otázku položí uživatel kterej mě zajímá tak sleduju i diskuzi.Ale když tu nejsem tak mi uniknou a já se nevracím :) teď si počkám na odpovědi třeba existuje fígl :)

briketka10

no většinou se stačí do nějaké diskuze
zapojit jen smajlíkem a pak ji máš na
svém profilu ve tvých diskuzích a můžeš
ji sledovat dál, nebo jak psala redy taky
se vracej do nějaké své odpovědi, nebo
otázky 😁

bolak

Od toho je snad (kurva) STREAM né? :) Pusinko netvrď mi že to neznáš, dyť ta funkce už je tu snad dva roky nebo jak dlouho.

  1. U otázky kde chceš sledovat diskuzi klikneš na tlačítko „NÁSLEDOVAT“ > http://upload­s.im/qJcFV.png a poté se ti tlačítko zaškrtne > http://s0.uplo­ads.im/DsOM5.png
  2. Kdykoliv do té otázky odteď někdo připíše něco nového, objeví se ti to u tebe ve STREAMU > http://s0.uplo­ads.im/QovbL.pnghttp://s0.uplo­ads.im/Vd7MO.png

pusinka50

briketka10– tvá odpověď: – „pak ji máš na
svém profilu ve tvých diskuzích a můžeš
ji sledovat dál“… .....ALE jde mi o to, jak to do svého profilu dostat, to upozornění, že se odvíjí nějaká diskuze???

briketka10

zkus to, dej do jakékoliv
otázky smajlíka a budeš
ji mít ve svém profilu
tam máš svou diskuzi..
a bude tam ta cizí otázka
tu budeš sledovat..
to co psal česílko mi nastavit
taky nejde nevím, jak to myslí
e-mail slouží adminům co ti
posílaj vzkazy o smazaných
otázkách a tvých doplněných
odpovědích a vážně netuším
co tím myslel..

pusinka50

Oki, zkusím to, díky.:-)

pusinka50

Česílko, nemohu v „Nastavení“ vložit klíčové slovo, když ho neznám, každá diskuze je jiná. Mám nastaveno posílat na můj meil „odpovědi“, chodí mi i „doplnění otázek“ a teď jsem si nastavila i zasílání upozornění na zprávy ze schránky, to se ale týká zřejmě jen interní pošty.
Nikde ale nevidím možnost si nastavit i diskuzi.....takže si diskuze zřejmě musím hlídat......?