samicek333

Častější mytí vlasů způsobuje rychlejší maštění?

Ahoj, mně se strašně mastí vlasy a tak si je myju odben, občas i každý den. je pravda, že čím víc si je budu mýt, tím rychleji se mi budou i mastit? Nebo škodí mytí nějak vlasům? Někde jsem četla, že jim to nevadí, jinde zas, že je to problém…

Nejlepší odpověď
terry

Už dááávno ne. Dnes jsou již šampony šetrné a hodně jich je určena i pro každodenní mytí.
Je dobré si vlasy mýt podle potřeby a kvalitním šamponem.
(už se to tu také několikrát řešilo – modrá vyhledávací lišta nahoře)

Další odpovědi
ReHu

To už dlouho neplatí. Je to hodně stará informace.
Myj si je tak často, jak je potřeba.

hanulka11

dnes, kdy jsou kvalitní šampony na každodenní mytí ,to vůbec není na závadu

Džuls

Ja si umývam tiež každý druhý deň… Ale teraz niekedy použijem suchý šampón, keď sa mi nechce 🙂 Tiež ,,sympatický" vynález 🙂