joldakan

Částečné obnovení PC mi trvá zhruba 5h.Je to normální ? Jestli ne jak to opravit ? Windows 8.1 .

Nejlepší odpověď
Adula.57

Taky mám win 8.1 a obnovovala jsem. Trvalo to rozhodně míň času (asi hodina max dvě). Teď to už nijak nestopuj, nic s tím nedělej a nech to doběhnout. Nedoinstalovalo by se to pořádně a byl by průšvih.

Další odpovědi
gecco

Protože nepíšeš výkon stroje (typ PC) a už vůbec neuvádíš, co je „částečné obnovení“ (a jak a čím došlo k poškození instance), doporučuju úplný reinstal…
😉

arygnoc

čakať.
buď to dobehne – a je vyhrané, alebo vyskočí nejaká chybovka a riešiť sa dá až podľa tej chybovky.

alebo – natvrdo zrušiť a znova inštalovať.

;-Q