atena11

Časté močení a bolest v podbříšku

Ahoj, včera bylo vše v pohodě, ale dneska mě začalo bolet v podbříšku a mám častější močení než obvikle. Pitný režim mám stejný jako dříve. Je mi 12 let a mensstruaci jsem eště neměla. Co mi je, mohla by mi začínat menstruace??
Doplňuji:
Když čůrám a ani po čůrání mě nic nebolí teda pokud se nepočítá podbříšek ale ten mě začal bolet už v 5 hodin ráno jsem se vzbudila a téměř jsem se svíjela bolestí ale teď to tak krutě nebolí jako ráno.

Nejlepší odpověď
badisko

No bud to nebo jsi prochladla a mas zanet mocoveho mechyre …to my tady tezko pozname ..zajdi vedle do pokoje a oznam to rodicum …kdyz uz nic tak ti alespon mama vysvetli co a jak …:D

Další odpovědi
anonym

Mě to spíš příjde, že jsi nastydla, podle toho častého močení. Nebolí tě to při čurání a těsně po?

marci1

Je to i možné, vyčkej a uvidíš, jestli to bude menstruace. Poraď se s maminkou, ta to už zná.

www

Poraď se s matkou.
Pokud její rada nepomůže potíže budou přetrvávatat, v pondělí navštiv svého lékaře!