nesnasims

Časté braní prášku na bolest hlavy

CHtěl bych se zeptat jestli je škodlivé když cca 1× týdně beru prášek na bolest hlavy (saridon). popř. čemu to vadí děkuji

Nejlepší odpověď
briketka10

podle příbalového letáku se nic nestane
pokud nemáš nemocná játra můžeš brát
lék i 3× denně ..
http://farmace­utika.info/sa­ridon
Doplňuji:
při užití nepij alkohol !

Další odpovědi
iceT

Možá by nebylo od věci nechat se vyšetřit,protože pravidelná bolest hlavy může být průvodcem jiných obtíží,bolest hlavy může pocházet třeba od krční páteře.

Tryphena

Stejně jako u jiných analgetik je i u Saridonu riziko návyku, proto by se neměl brát pravidelně dlouhodobě.
Kdysi jsem si takhle zvykla na Algifen tablety. Taky jsem si ho brala jednou týdně, pak dvakrát, pak obden a pak už mě bolela hlava denně jenom proto, aby tělo dostalo tu svoji „dávku“. Když jsem ho brát přestala, třeštila mě hlava 4 dny, ale pak to přestalo. Chce to občas kombinovat něčím jiným a nežrat jenom prášky. Obklad, čaj na bolesti hlavy, tygří mast.. a tak podobně.