marta52

část okna objeví se po startu počítače:program nebo funkci/??/C:/u­sers/martina/ap­pdata/lokal/tem­p/143/1.com kde hledat?

Doplňuji:
pro AndreiRanger -já ale nevím, kterému programu tohle hlášení patří, myslím že jako jeho označení jsou tam ty otazníky a k appdata....­........ se dostat nemohu, nevím, jak je hledat. Pokud hledám adresu tak, jak je uvedena ve sdělení, tak tam žádná appdata nejsou. Jinak se ale musím přiznat, jako už mnohokrát při různých dotazech, že jsem co se počítače týče amatér

Odpovědi
AndreiRanger

U Chromu jsem podobný problém (neví jestli úplně stejný), ale šlo o to, že kolapsku prohlížeče došlo k poškození souboru – reinstaloval jsem prohlížeč a bylo…

Bruffy

Složka „appdata“ je tzv. skrytá složka, a pokud ve Win. nepovolíte zobrazování skrytých složek nenajdete ji.

Ve složce „temp“ jsou bohužel často viry a „trojské koně“.

Doporučuji vyčistit disky antivirovým programem.

Hlada

Otázka je nejasná. Můžete ji napsat srozumitelněji?