KateBeckett

Část II. k otázce: Jak se stát námořníkem?

Moc jste mi pomohli, vážně moc děkuji a vážím si vašich odpovědí.

Část II.: až vyjdu školu, jde abych šla studovat hned do zahraničí (např. Amerika), nebo musím vystudovat něco v ČR? Popř. napište jestli víte o nějakých konkrétních školách.

Odpovědi
sesednizkola

Pry staci maturita a znami, asi to ale bude stát od státu. Cti
http://www.sa­muraj.cz/clanek/roz­hovor-s-namornikem-15-let-v-ponorce

Kryšpín

Maturita, dobrý zdr. stav, angličtina, na př. námořní akademie ve Štětíně

mosoj

Námořník je široký pojem. Obyčejný plavčík a důstojník je rozdíl.
Viz. Námořní akademie v Oděse, Štětíně, Varně atp.