Lucy7

Časopisy o psech – který je pro vás nejlepší ?

Pokud znáte ještě nějaký zajímavý časopis, třeba i o psích sportech, napište.

Nejlepší odpověď
anonym

SVĚT PSŮ

Chybí jiná možnost a Pes-přítel člověka se jmenuje ten časopis správně. Mně chodí klubové speciální magazíny- Molosser report, Hunde Revue, Dog World, Our Dog,Moloss special a ještě nějaké netové. U některých jsem v redakční radě jinak bych to asi ani všechno nepotřebovala. Témata se stále dokola opakují, odbornost ustupuje laickým požadavkům a proto největším přínosem jsou klubové zpravodaje.Zkoušela jsi některé pejskací bloggy?

Další odpovědi
Advance

DOGS magazín

Doplňuji:
Asi možná proto že jiné nečtu!!!