majdule

Časopis s recepty. Jaký kupujete a jak jste s ním spokojeni?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Nekupuji časopisy,ale sbírám kuchařky.

Další odpovědi
hanulka11

Mám velkou spoustu kuchařek, časopisy už nekupuji,hrozně se mi to hromadilo -odnesla jsem je do knihovny . Stejně je moc inspirací na netu …málo kdy dodržím přesný postup …stejně si udělám chutě dle svého.

panenka

Nekupuji žádné hodně knížek o vaření jsem si koupila už před svatbou takže čerpám z knih a nebo z počítače.

iceT

Od vánoc mám předplatné na Ženu a kuchyni,dále si kupuju Katku-nejlepší recepty,Tina-Vaříme je jen občasník,a Blesk recepty.Občas týdeník Katka,Claudie,Tina pokud mě v nich nějaký recept zaujme.Jsem spokojená velmi,hlavně s Ženou a kuchyní.

Kuchařky co jsem měla,jsem kromě jedné rozdala.

elektrikář

Nějaké si koupím mněl jsem pár pěkných kuchařek o které jsem bohužel přišel.Občas si musím nějaké recepty zopakovat už si vše nepamatuji.

johana 56

Občas si koupím malý sešitek Pošli recept.
Nejraději mám ldové,osvědčené a nenáročné recepty.Kuchařek mám víc,ale také většínou přesně nedodržím recepturu.

Loreta

Ja take sbiram kucharky a snazim se i o svoje recepty.

majdule

Nad Ženou a kuchyní jsem přemějšlela nejvíc, tak to mě potěšilo, že je na to chvála. :)

iceT

Já si ho kupuju snad od začátku co vychází,ale některá čísla mi chybí.