annas

Čas, že jsou peníze?

Zkuste si uložit v bance mládí a vyzvednout si je po padesáti letech. (Jiří Źáček).

Není pravda, že máme málo času – pravda je, že ho hodně promarníme. (Seneca ml.)

Domníváte se, že výroky potvrzují skutečnost? Máte na všechno dost času?

Nejlepší odpověď
vagra

Zjišťuji, že čím jsem starší, tím mám méně času.Ale je docela možné, že se jedná jenom o pocit.
Připomíná mi to onu známou přímou úměru času k penězům:
„Mám málo času.Vzhledem k tomu, že čas jsou peníze, mám málo i těchto.“

Další odpovědi
bigbít

O víkendu, kdy nemusím být ve škole mám času dost na vše, co jsem nestihla v týdnu, ale v týdnu čas prakticky nemám na nic jiného než učení a základní lidské potřeby…=0(

mosoj

Ony tyto výroky slavných někdy v naší době přestávají platit. Svět se tak urychluje že už opravdu nelze stačit, ani to co se musí.