led

Caps Lock zvýraznenie textu

Ako by ste na tejto stránke v odpovedi alebo otázke zvýraznili text? Prosím, poraďte

Nejlepší odpověď
anonym

no Miroslavste co poradíš?

Další odpovědi
Marvan

Všichni čumte sem !!!

Toto je moje zvírazněná odpověď, schválně kolik lidí si jí všimne

Fred

Asi tak, ze by byla odpoved hodnotna → tim by dostala vice palcu → a tim by se dostala na nahoru :o)

led

Promiňte, pane Marvane, ja jsem si jenom hned všimla gramatickou chybu