Paulovič

Čápi s mákem – jaký máte názor na druhé pokračování?

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat ostatních diváků, kteří sledují pořad Čápi s mákem na TV Prima, jaký mají názor na druhé pokračování?

Osobně si myslím, že je v druhém pokračování špatný výběr hostů. První díl druhé série který byl vysílán 3.března byl dost zvláštní. Vše bylo nějaké hektické bez daného směru. Nevěděl jsem kdo vaří, s kým a kde. Nějak jsem to celé nepochopil. Prosím o Vaše názory.

Děkuji Roman

Odpovědi
roxy52

Taky mě nějak nezaujalo a proto moje sledovanost byla asi tak 10 minut.