Monkeey

Cao lidicky zajimalo by me jestli je nejaka sance aby me vyskrtli ze solusu. Nechal jsem si vyjet registr a zjistil jsem

Cao lidicky zajimalo by me jestli je nejaka sance aby me vyskrtli ze solusu. Nechal jsem si vyjet registr a zjistil jsem ze jsem tam od roku 07 zapsan…Vse uz bylo uhrazeno tetyz rok.

Odpovědi
LuciJe

Výmaz z rejstříku probíhá automaticky po pěti letech.

Veeronika

Ahoj.Chtěla jsem se tě zeptat jak zjístím že jsem v registru dlužníku??Předem děkuji za odpověd.

zuzanka304

O výmaz z registru jde zažádat,pokud je vše uhrazeno,ale je tam poplatek myslím 5 tisíc za 1 záznam.