leachim

Call of duty 2 multyplayer

Zapnu si mulťák a tam my vyjedou servery kliknu na nejaky kde jsou hráči a tam jse mi ukaže Čekáni na přopojení ..1 až do nekonečna nevite co mam s tim udělat?
Doplňuji:
Je to stáhnutý z torentu

Nejlepší odpověď
perry001

je to original CoD 2 nebo stažené z netu? pokud stažené z netu tak doporučuji třeba gamepark.cz kde jsou k dispozici již připravené herní servery, které 100% půjdou. Pokud se jedná o origo, tak to může být špatný server, jiná verze hry apod
Doplňuji:
tím pádem doporučuji účet na gamepark (bezplatný) stáhneš si klienta, vybereš místnost a hraješ.

Další odpovědi
rottkiw

ale ale..! :D já měl taky stáhnutý a gamepark mi v poho šel..!! :D i na 1.3 a nebo ještě lepší je když si stahneš program x-fire :)

casey

jestli nema origo hru, tak si na gameparku nezahraje. Nyni uz pozaduji instalaci patche 1.3 a s tim to nejde. Kontroluje cheaty a klic.
Drive jeste byla spustena paraelne 1.0. Casem to zrusili.