barusee

Čaj z listů koky?

Zkoušeli jste ho někdy? Jaké na vás měl účinky? Kde se dá sehnat? A v kde se pohybujr jeho cena?

Odpovědi
venkovan

Včera jsem koukal na nějaký dokument o indiánech. Ti cocu používali k přemýšlení, rozvaze apod. Ale bylo tam řečeno, že naše civilizace jí neumí používat. Respektive jí zneužívá.
Navíc si přiznejme, že život indiánů kdesi v horách je trochu jiný, má jiné parametry a hodnoty než náš. Takže – osobně dál od ní. Nemusím zkoušet všechno co kdo napíše, řekne doporučí apod.