arygnoc

Čaj na průdušky?

Nějakej fakt dobrej čaj na průdušky – umí někdo poradit?
Já vím, nejlepší by bylo přestat kouřit, ale kuřáci mi daj za pravdu, není to tak jednoduchý.

Přemýšlel jsem o řepíku, ale nejsem si jist, jestli je vhodnej.

Díky za rady.

Nejlepší odpověď
RQLM

Určitě je vhodný květ bezu.
Ten teda ještě letos neroste, tak pokud nemáte nasušeno zloňska…

Další odpovědi
majaop

Já kupuji nasušené bylinky na průdušky .V Chomutově to prodávaj ve tři dečkach a opravdu zabíraj.Maj je už namíchané a super.

elektrikář

Pomáhá také květ podbělu. Začíná tu teď na Sokolovsku kvést na vysypkách.