„C“ v kroužku na webových stránkách

Chci se zeptat když si dám na své webové stránky „C“ v kroužku „©“ a napíši" všechna práva vyhrazena" zda to bude mít nějakou váhu ve smyslu, že jednoznačně zakazuji kopírování mých stránek atd… nebo co to pro mě znamená pokud ho tam dám jen tak o své vůli.

Nejlepší odpověď
eLx

No že vyžaduješ, aby se bez tvýho svolení nic z onoho webu nekopírovalo. COPY (kopírovací) RIGHT (právo), mě to přijde celkem jasný. Ale jestli s tim uspěješ někde u soudu.. kdo ví..

Další odpovědi
Fidel

© deklaruješ, že obsah stránek podléhá autorským právům a s jako takovými se má s nimi zacházet. Má to deklaratorní povahu. Co se týče soudů, tak mi není znám žádný rozsudek, kde by někdo někoho zažaloval za plagiátorství webu. Většinou se to řeší mimosoudně.