maruš

Bzučení televizoru.

Naše televize pořád bzučí,lehce vrčí nebo jak to mám popsat,Nevíte,pro­sím,někdo,čím to múže být?Začalo to náhle.
Doplňuji:
TV je stará asi 5 let a bzučí pořád.

Nejlepší odpověď
tom004

Těžká rada.Alespoň napiš,jaká to je TV,stáří,co je to pořád,ap.

Další odpovědi
slad08

Jestli že máte Tv a satelit, tak to může být tím. Např: když na Tv máte nastavené ovladačem velké volume, tak jakoby začnou reproduktory bzučet. Zkuste to ztlumit a přidat volume ovladačem na satelitu.
Jinak nevím čím by to mohlo být, možná i tím, že televizor je starý.

Michal Kole

Nerozbilo se traformátor v televizi ? Nepovolili se transformátorové plechy a nevznikají teď vířivé proudy?