Býváte často po půlnoci na PC či internetu?

Nejlepší odpověď
mosoj

Často, častoučko …
Důchod má také nějaké výhody, které vláda prostému lidu nepřeje.

Další odpovědi
quentos

téměř denně, často i tehdy, musím-li před šestou vstávat do práce :{))> ale vůůůbec nejsem závislák

anonym

Jen občas, když mi dojde denní limit palců a já bych ještě při dobré paměti, potřeboval pár příspěvků obodovat.
Ale někdy i z jiných důvodů, pozdní vyřízení mailů, dohledání akutního odkazu apod.

Curiosity

NON-STOP! ..ale taky nejsem závislák.. 😁

slad08

Jen jednou jsem byl vzhůru. Po půl noci už dávno spím a nevím osvětě.

petka

Já jsem doma na PC jen výjimečně,protože mám PC před sebou celý den v práci,a to mi bohatě stačí…