deliris

Bývalý zaměstnavatel mi dosud neposlal výplatu za prosinec, jak se zachovat?

Dobrý den, potřebuji poradit. Bývalý zaměstnavatel mi dosud neposlal výplatu za prosinec, jak se zachovat? Pracovní poměr trval 5.11. – 31.12.2012. Bývalé kolegyně už výplatu mají, dnes mi bývalý šéf řekl, že výplatu prý posílají na dvakrát (nechce se mi to věřit). Nevíte co s tím?

Nejlepší odpověď
anonym

trestné oznámenie za neoprávnené nakladanie so zverenými prostriedkami.
Občianska žaloba za porušenie pracovnej zmluvy (tam je termín výplaty) a žiadať i úroky obvyklé v bankách za úver.

Ale skôr si kúpiť balíček vreckoviek a poplakať si, lebo právo je viac naklonené tým, čo niečo majú vo vrecku, a nie chudákom, ktorí pracujú, lebo inak nemajú ako získať tie peniažky čo potrebujú.

Další odpovědi
Michal Kole

Napsat mu doporučeně dopis s dodejkou nebo podepsat kopii dopisu, kde žádáš vyssvětlení proč se tak nestalo.

pokud odpoví negativně či vůbec a výplatu nepošle stzížnost na SUIP.