Luciena

bývalý manžel byl odsouzen před rokem podmíněně za neplacení výživného a v listopadu znovu za opakované neplacení výživn

bývalý manžel byl odsouzen před rokem podmíněně za neplacení výživného a v listopadu znovu za opakované neplacení výživného, tentokrát již nepodmíněně. Týká se ho amnestie? Do vězení má nastoupit dnes

Odpovědi
sio

Za alimenty to bývá většinou do roku. Přesně jak zní předchozí odpověď, záleží na délce trestu. Do roku jsou amnestováni všichni, tresty od jednoho do dvou let jsou amnestovány za podmínky, že nebyli v posledních 5 letech propuštěni z VTOS – přesné vysvětlení najdete zde http://www.trestni-rizeni.com/fo­rum/otazky-ktere-se-jinam-nehodi/amnestie-2013
a zde
http://www.trestni-rizeni.com/vyklad-pojmu/amnestie-z-1-1-2013-vyklad?utm_sou­rce=feedburner&ut­m_medium=feed&ut­m_campaign=Fe­ed%3A+trestni­rizeni+%28www­.trestni-rizeni.com%29

meTTax

Dobrý den,

Jaký dostal Váš bývalý manžel trest, přesněji kolik let nepodmíněného trestu odnětí svobody dostal?

Zůstávám s pozdravem.