Bývá více odpovědí zde na otázky během víkendu, než v pracovní dny?

Nejlepší odpověď
petra15

no v poslední dobe je to jinak kvuli tem trollum…je to tu jak na Ukrajine…nesta­bilní…:-)

Další odpovědi
Drap

Někdy ano někdy ne. Nelze to takto hodnotit.

anonym

Více odpovědí bývá až v odpoledních hodinách.A o ví­kendu…jak kdy.Při slunečném počasí ne..v zimních měsících či pošmourném počasí ano.Takže toto nelze paušalizovat.
Ale dej si to do satistiky a tam vyjde průměr (a vidíš, ten bude zkreslený, tak jako veškeré průměry).

Mc Merkurion

vono je otázka,kolik jich zbude po mazalech do druhého dne…