hruby

bytove družstvo ma devet družstevniku a my sme najemnici platime standartni najem dle regulace(ktera letos konči?)myho

tekrat z jistejch duvodu nemohli koupit mame vtom byte ustredni topeni plynove na sve naklady vybudovane pred tim než si ty byti ostatni odkoupil a tim i naš ptam se kdo nese dnes odpovednost za plynovi kotel a komin podotikam že sme najemnici dekuji zanek

Odpovědi
Drap

Otázkou je jakou máte smlouvu, a jaká byla smlouva s družstvem, když jste si topení pořizovali.