Být přitažlivý...

Zdravím, je mi 13, ale nejsem nějak vzhledově přitažlivý pro holky. Co s tím. Děkuji
Doplňuji:
Fotku sem raději dávat nebudu, ale líbí se mi jedna o rok mladší holka a já jí potřebuju okouzlit, abych se jí líbil, poraďte, prosím

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Rabarado, ve třinácti letech buď naprosto v klidu a nezoufej nad svým zevnějškem. Má zkušenost praví, že hoši krásní v mladém věku byli ve věku středním a zralejším zpravidla ošklivější, než ti, kteří byli v mládí poněkud humpoláčtí, neohrabaní, neotesaní a na první pohled neupoutávající. Jsou lidé, kteří zrají léto jako víno. Netvrdím tím, že bys měl na tu svou "kouzelnou" proměnu čekat do 60 let. Teď se soustřeď na přitažlivost poněkud v jiném směru. Udržuj své oblečení i sebe samého v čistotě, nepřeháněj to s módními výstřelky a nesnaž se své vysněné slečně zalíbit chováním, které Ti není vlastní. Uvědom si jedno - pokud si budeš hrát na někoho, kým nejsi, bude to jednou hezký průšvih. No a okouzlit tu slečnu můžeš i tím, že ji pozveš do kina a postupně se jí zeptáš, co se jí líbí.
Co u mne pokaždé zlomilo odpor, to byla upřímnost a snaha. Pokud to nezabere, nezoufej. Holek je na světě moc. Najde se ta, co roste jenom pro tebe.

Další odpovědi:

Zlatý

nevíme jak vypadáš,tak si dej místo předinstalované ikony svůj portrét,pak posoudíme jestli je to oprávněný nebo ne :-)
Doplňuji:
není to trochu schíza?A jak ti máme asi pomoct?

Bronzový

Podle avataru seš pritažlivý. Až na ty šikmé oči.

Zlatý

A kdo to hodnotil ? To si myslíš ty ?
Nepřemýšlej o podopbných věcech. Vše se časem srovná samo.

Pokročilý

Neznáme vkus oné dívky. Třeba jsi pro ni přitažlivý, ale ona ještě neví, že o ni stojíš. Přetvařovat se a vytvářet ze sebe někoho jiného je nebezpečné. nevydržíš to dlouho a jestli bude nějaký vztah, tak ztroskotá.

Buď sám sebou a na nic si nehraj,nepřetvařuj se..A když to na dotyčnou nezabere,nezoufej,není to ta jediná holka kterou v životě potkáš.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.